Facebook Allegro OLX

Strona główna Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych pięciu oddziałów znajdujących się na terenie województw: dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego oraz małopolskiego. 

Wybierz dogodną dla Ciebie formę: poprzez e-mail, telefon bądź formularz kontaktowy. W każdym wypadku możecie liczyć na rzetelną i profesjonalną odpowiedź!

 

Strzegom - siedziba główna - woj. dolnośląskie

ul. Ceglana 15
58-150 Strzegom k. Wrocławia
tel.: +48 74 855 59 09
fax: +48 74 855 59 09

e-mail: rrgranity@rrgranity.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 8.00-16.00
Sob. 8.00-13.00

Dział handlowy

Agnieszka Jasinowska
tel.: +48 691 782 773
agnieszka.jasinowska@rrgranity.pl

Hurtownia Łódź - woj. łódzkie

ul. Elektronowa 6
94-103 Łódź
tel.: +48 42 686 50 01
fax: +48 42 686 50 01

e-mail: lodz@rrgranity.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 8.00-16.00
Soboty od 01.12.2017 - 28.02.2017 NIECZYNNE

Dział handlowy

Karol Rogóż
tel.: +48 661 133 300
karol.rogoz@rrgranity.pl

Artur Fortuna
tel.: +48 885 336 600
artur.fortuna@rrgranity.pl

Jolanta Głuszek
tel.: +48 506 242 558
lodz@rrgranity.pl

Hurtownia Katowice - woj. śląskie

Al. W. Korfantego 191
40-153 Katowice
tel.: +48 32 204 55 61
fax: +48 32 204 55 61

e-mail: katowice@rrgranity.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 7.00-16.00
Soboty od 01.12.2017 - 28.02.2018 NIECZYNNE

Dział handlowy

Daniel Grzywnowicz
tel.: +48 516 500 310
d.grzywnowicz@rrgranity.pl

Sabina Lenart
tel.: +48 516 005 117
katowice@rrgranity.pl

Hurtownia Sufczyn - woj. małopolskie

Sufczyn 311
32-852 Dębno k. Brzeska, trasa A-4
tel.: +48 604 178 957
fax: +48 14 665 89 68

e-mail: rrgranity@rrgranity.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 8.00-16.00
Soboty od 01.12.2017 do 28.02.2018 NIECZYNNE

Dział handlowy

Zbigniew Dach
tel.: +48 604 178 957
rrgranity@rrgranity.pl

Hurtownia Warszawa - woj.mazowieckie

ul. Palisadowa 20/22 Park Przemysłowy NORBLIN
01-940 Warszawa
tel.: +48 22 280 92 93

e-mail: warszawa@rrgranity.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt. 8.00-16.00
Soboty od 01.12.2017 - 28.02.2018 NIECZYNNE

Dział handlowy

Dariusz Garnek
tel.: +48 885 757 700
dariusz.garnek@rrgranity.pl

Karol Rogóż
tel.: +48 661 133 300
karol.rogoz@rrgranity.pll

Dział księgowości

Jolanta Wójcik
tel.: +48 74 851 66 50
jolanta.wojcik@rrgranity.pl

Formuarz kontaktowy






Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.






Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.