Facebook Allegro OLX

Strona główna O nas Aktualności Czas na marmur w Twojej łazience

Czas na marmur w Twojej łazience

20.07.2015 | Wszystkie aktualności

Każda aranżacja w wykorzystaniem kamienia jest niepowtarzalna i inspirująca. Hurtownia Kamienia RR Granity proponuje przepiękne i ponadczasowe aranżacje łazienek z wykorzystaniem marmuru.

Do wyboru mamy płytki marmurowe oraz marmur w płycie wielkoformatowej, którą kamieniarz przytnie i dopasuje do odpowiedniego rozmiaru. Dzięki dużym płytom i płytkom marmurowym, można łączyć te same materiały w wielu konfiguracjach. Duża płyta, w jednym kawałku, wspaniale zaprezentuje się pod prysznicem - stworzy piękny wzór, namalowany niczym artystyczny obraz.

Niebagatelnym pomysłem będzie również zestawienie dwóch płyt na odbicie lustrzane, dzięki czemu wzór na ścianie czy posadzce kamiennej posiądzie magiczny klimat.

Marmur bardzo dobrze spisuje sie w pomieszczeniach łazienkowych. Wykonać z kamienia można blat, posadzkę, okładzinę ścienną oraz wiele elementów dekoracyjnych.

Zapraszamy do artukułu CZAS NA MARMUR  W TWOJEJ ŁAZIENCE - na portalu HOMEBOOK, gdzie znajdziecie wiele ciekawych aranżacji z wykorzystaniem marmuru, który posiada Hurtownia Kamienia Łódź, oraz oddziały w Katowicach i Strzegomiu.

Poniżej kilka przykładowych aranżacji:

 

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.