Facebook Allegro OLX

Strona główna O nas Aktualności Kominkowy zawrót głowy

Kominkowy zawrót głowy

22.06.2015 | Wszystkie aktualności

Kominek to wspaniały pomysł zarówno jako element dekoracyjny jak i element, który ogrzeje nasze mieszkanie lub dom. Nowoczesne rozwiązania, pozwalają na utrzymanie określonej temperatury w całym domu, właśnie za pomocą kominka.

Kominki można wykończyć na wiele sposobów, jednym z nich jest okładzina wykonana z granitu, marmuru czy trawertynu. Nasza propozycja to okładzina wykonana z płyt granitowych Prada Gold - o ciepłym miodowym odcieniu, z harmonijnym ciemnym wzorem, nadającym całości określonego charakteru.

Poniżej przedstawiamy propozycję z portalu HOMEBOOK, gdzie kominek obłożony jest właśnie granitem Prada Gold.

WIĘCEJ O ARANŻACJI TUTAJ

WIĘCEJ O GRANICIE PRADA GOLD TUTAJ

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.