Facebook Allegro OLX

Strona główna O nas Aktualności Płytkowy zawrót głowy - nowości w Hurtowni Kamienia RR

Płytkowy zawrót głowy - nowości w Hurtowni Kamienia RR

16.09.2015 | Wszystkie aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą dostawą płytek granitowych. Wspaniałe kolory i odcienie, najwyższa jakość i niebanalne rozwiązania. Wszystko w odziałach Hurtowni Kamienia RR Granity.

Indyjskie materiały - to nowości jak i powroty klaycznych i zarazem hitowych pozycji w naszej Hurtowni. Płytki kamienne posiadają wymiary 61x30,5x1cm.

COLONIAL WHITE - więcej o produkcie

płytki granitowe COLONIAL WHITE

 

PRADA GOLD - więcej o produkcie

płytki granitowe PRADA GOLD

 

SHIVAKASHI - więcej o produkcie

płytki granitowe SHIVAKA SHI

 

TAN BROWN - więcej o produkcie

płytki granitowe TAN BROWN

 

VISCOUNT WHITE - więcej o produkcie

płytki granitowe VISCOUNT WHITE

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.