Facebook Allegro OLX

Strona główna Aranżacje Kuchnia Brecia Sarda / Trawertyn Classico Żywica

Kuchnia Brecia Sarda / Trawertyn Classico Żywica

Kuchnia Brecia Sarda / Trawertyn Classico Żywica

Brecia Sarda / Travertyn Classico Żywica

Posadzka i blat kuchenny


Aranżacja przedstawia jasną kuchnię o ciepłym tonie, która jest bardzo sterylna i ciekawie wykończona. Posadzka kamienna gdzie wykorzystane zostały płytki trawertynowe, idealnie współgra z marmurem Breccia Sarda, z którego widzimy blat kamienny. Naturalne materiały nie ochłodziły wnętrza, wręcz przeciwnie blat kamienny w połączeniu z płytkami trawertynowymi dały oszałamiający efekt.

Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.