Facebook Allegro OLX

Strona główna Aranżacje Pretoria / Crema Marfil w kuchni

Pretoria / Crema Marfil w kuchni

Pretoria / Crema Marfil w kuchni

Pretoria / Crema Marfil

Blaty granitowe / Posadzka kamienna


Kuchenna aranżacja, na której widzimy marmury granity. Blat kamienny wykonany jest z granitu Pretoria, a podłoga kamienna z marmuru Crema Marfil. Świetne połączenie jasnego i ciemnego kamienia, które wbrew pozorom nie jest mocno kontrastowe. Kolory współgrają ze sobą w harmonijny sposób. Blaty granitowe nadają wnętrzu wyrazistości a kamienna podłoga ociepla wnętrze. Hurtownia Kamienia RR posiada szeroką ofertę, kamienie na blaty granitowe to tylko część propozycji.

Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.