Facebook Allegro OLX

Strona główna Aranżacje Salon Colonial Gold oraz kominek wykonany z Colonial Gold oraz Absolute Black

Salon Colonial Gold oraz kominek wykonany z Colonial Gold oraz Absolute Black

Salon Colonial Gold oraz kominek wykonany z Colonial Gold oraz Absolute Black

COLONIAL GOLD / ABSOLUTE BLACK

Posadzka oraz kominek Colonial Gold / Absolute Black


Salon otwarty na kuchnię z wykorzystaniem płytek granitowych Colonial Gold w formacie 60x60x1,5cm.

Płytki granitowe Colonial Gold to zdecydowany hit naszej kolekcji płytek. Tworzą bajkowe wzory, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter i ciepło, pomimo, iż jest to kamień smile

Dopełnieniem tego wspaniałego wnętrza z posadzką z płytkami granitowymi jest kominek wykonany również z granitu Colonial Gold oraz wykończonego granitem Absolute Black.

Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.