Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Porady

Porady

Każdy z nas może może być architektem we własnym domu. Sami najlepiej wiemy w jakich pomieszczeniach czujemy się najlepiej. Klasycznych? Nowoczesnych? Zawsze warto poradzic się specjalistów, którzy podpowiedzą i doradzą, a nasze fantazje zamienią na konkretne materiały i kolory.

RR Granity współpracują z wieloma specjalistami z dziedziny architektury i projektowania wnętrz. Zdobytą wiedzę łączymy z profesjonalnym, naturalnym i najlepszym na świecie materiałem jakim jest KAMIEŃ.

Korzystaj z naszych porad w dziedzinie łączenia materiałów i wykorzystania kamienia w swoim mieszkaniu. Pozbądź się stereotypów i uprzedzeń. Naturalne wyroby z kamienia są ciepłe, wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości. Spytaj ekspertów z działu handlowego i kontaktu z klientami.

Dziś chcemy Państwu pokazać, że nie tylko rodowici królowie mogą mieć marmurowe wnętrza! Każdy z naszych Klientów może poczuć się jak król i użyć do wykończenia swego domu płytek naszej firmy, a to za sprawą konkurencyjnych oraz dodatkowych promocji, które umożliwią Państwu wybór z jeszcze większej puli produktów dostępnych na naszej stronie. Poniżej prezentujemy porady niektórych płytek marmurowych, płytek trawertynowych czy płytek granitowych. Każda z nich nadaje się świetnie do pokrycia podłogi, ścian, elewacji, a nawet może służyć, jako element ozdobny zamieszczony w poszczególnych miejscach domu, lub jako element składający się na całość mebla (np. blat kuchenny, zwieńczenie szafek itp.). Dlatego też oprócz płytek oferujemy Państwu marmur czy granit o dużym formacie, który świetnie pełni funkcje inne niż okładzinowe. Po nadaniu odpowiedniego kształtu, z tych wielkich płyt jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa marmurowe schody, piękne, granitowe parapety, czy trawertynowe blaty kuchenne. Płyty tzw. duże, granitowe, marmurowe i trawertynowe pozawalają zaaranżowac przestrzeń na wiele różnych sposobów. Co dla Państwa może być ważne, wszystkie kamienie w płytkach granitowych, marmurowych i trawertynowych, posiadają swoje odpowiedniki w dużych płytach kamiennych.

Takie zestawienie płytek i płyt kamiennych daje Państwu niezwykłe możliwości aranżowania swoich mieszkań, domów, apartamentów, biur, rezydencji, pensjonatów, hoteli i wielkich budynków użyteczności publicznej. Każdy z nas może może być architektem we własnym domu. Sami najlepiej wiemy w jakich pomieszczeniach czujemy się najlepiej. Klasycznych? Nowoczesnych? Zawsze warto poradzic się specjalistki, która podpowie i doradzi, a nasze fantazje zamieni na konkretne materiały i kolory.

 

 

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Panią architekt Izabelą Włoradską zgłębiającej tajniki kamienia we wnętrzu

  1. Dlaczego powinniśmy wybrać kamień do swojego domu? Posłuchaj . . .
  2. Z czym najlepiej komponuje się kamień i w jakich przestrzeniach możemy go wykorzystać? Posłuchaj . . .
  3. Czy to prawda, że kamień jest zimny? Posłuchaj . . .
  4. Kamień jako doskonały element dekoracyjny. Posłuchaj . . .
  5. Wykorzystanie kamienia na schody, parapety i blaty kuchenne. Posłuchaj . . .
  6. Kamień kiedyś i dziś. Posłuchaj . . .
  7. Czy każdego z nas stać na kamień? Posłuchaj . . .
  8. Jak należuy użytkować kamień? Czy dbanie o kamień jest trudne? Posłuchaj . . .
  9. Kamień kojarzy się nam z wnętrzami pałacowymi? Czy można go stosować we wnętrzach nowoczesnych? Posłuchaj . . .
  10. Co to są płytki kamienne? Czyu nadają się na podłogi? Posłuchaj . . .

 


Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto korzystać z pomocy arichtekta wnętrz, zapraszam do wywiadu z Panią Izabelą Włodarską - architekt wnętrz

1. Dlaczego ludzie coraz częściej wynajmują projektanta wnętrz i przestaje to już byc traktowane jak fanaberia?

W swoim życiu zawodowym spotykam ludzi chcących zmienić swoje domy czy też mieszkania. Mają ogromny zapał i perfekcyjny plan jego wdrożenia. Jednak napotykają  jedną z większych przeszkód na drodze - rzeczywistośc budowlaną. Z drugiej strony brak czasu i brak umiejętności w łączeniu ogromnej ilości materiałów i dekoracji.
Kiedy najlepiej zacząć poszukiwanie projektanta? Jak najszybciej. Niezależnie czy kupujemy gotowy projekt czy jest robiony na zamówienie, to ten właśnie etap, gdy wiele decyzji można jeszcze podjąć na papierze i zaoszczędzić niepotrzebnej przebudowy czy rozczarowań estetycznych.
Jednocześnie, popyt na tego typu usługi zwiększył się dzięki programom wnętrzarskim i popularności tego tematu w mediach. Poza tym nastąpił ogólny wzrost świadomości klienta w kwestii ogromu pracy i poświęconego czasu, finansów na prowadzenie inwestycji oraz wrażliwości estetycznej potencjalnych inwestorów.

Więcej . . .


Jak dobrać kamień do wnętrza

Kamień we wnętrzu daje wiele możliwości aranżacyjnych. Uosabiając naturalne piękno idealnie wkomponowuje się zarówno w wymyślne, jak i proste projekty. Coraz częściej tradycyjne płytki ceramiczne i tapety zastępowane są więc ponadczasowymi marmurowymi i granitowymi okładzinami. Podążając za wskazówkami  architekta wnętrz Izabeli Włodarskiej mamy szansę wcielić się w rolę projektanta i, przy pomocy kamieni RR Granity, tchnąć duszę we wnętrze naszego domu.

Więcej . . .

 


Kamień w oprawie niewyczerpanym źródłem inspiracji

Dom jest azylem, strefą wypoczynku i spotkań z bliskimi. Nie zawsze jednak wiemy w jaki sposób łączyć różne surowce, by aranżacje nie tylko zachwycały funkcjonalnością rozwiązań, ale i walorami estetycznymi. Z pomocą przychodzi architekt wnętrz- Izabela Włodarska, która przedstawia praktyczne wskazówki podpowiadające, jak efektownie komponować ponadczasowe i bliskie naturze materiały dekoracyjne we wnętrzu.  

Więcej . . .


Jak utrzymać trwałość i niezmienną urodę kamiennych parapetów

Parapet jest istotnym elementem wizerunku okna. Wykonany z kamieni firmy RR Granity podkreśla jego urodę i nadaje mu bardziej elegancki wyraz. O tym jak zamontować kamienne parapety i prawidłowo dbać o ich wygląd by cieszyły przez lata mówi ekspert firmy RR Granity  Patrycja Satała 

Więcej . . .


WYTWORNY, WYTRZYMAŁY, WYJĄTKOWY. KOMINEK Z PŁYT TRAWERTYNOWYCH Z OFERTY RR Granity

Kominek to współczesny odpowiednik domowego paleniska. Symbolizuje ujarzmienie żywiołu, ciepło i bezpieczeństwo. Oprawiony odpowiednim materiałem staje się nie tylko praktyczną, ale też niezwykle stylową ozdobą domu. Płyta Trawertyn Classico z oferty RR Granity, odbiegając od koncepcji starych żeliwnych kominków, pozwala tworzyć wnętrza bardziej nowoczesne, poruszające zmysł artystyczny.

Więcej . . .Zadaj pytanie


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.