Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT MARMUROWY Bianco Ambra

KONGLOMERAT MARMUROWY Bianco Ambra

KONGLOMERAT MARMUROWY Bianco Ambra

KONGLOMERAT MARMUROWY Bianco Ambra

kraj pochodzenia: Włochy


Pewnie nie każdy wie, czym jest konglomerat. Ten materiał to naturalny kamień, który został poddany procesowi obróbki i następnie sprasowany. Płyta składa się z ok. 90% kamienia. Dzięki temu mozliwe jest uzyskanie jednolitej sktruktury, bez wzorów, przezyleń czy ornamentów. Konglomerat powstaje na skutek ingerencji człowieka w wytwór natury. Płytki granitowe posiadać będą różnorodne wzory, które tworzyły się na nich za pomocą matki natury. Konglomerat natomiast powstał, by połączyć dwie rzeczy - zamiłowanie do naturalnych kamieni oraz prostoty formy bez zbędnych malowideł.

Konglomerat marmurowy Blanco Ambra to 90% marmuru w każdej z płyt. Taki materiał możemy wykorzystać na parapety wewnętrzne do biura czy salonu. Czysta forma będzie świetnym tłem dla pięknych kwiatów. Ciepły kolor połączony z orchideą w każdym odcieniu dopełni Twoje wnętrze.

W naszej hurtowni kamienia dobierzecie również płytki granitowe na podłogi lub okładziny ścienne. Płyty wielkoformatowe nadawać będą się na blaty granitowe. Zapraszamy do naszej hurtowni, gdzie możecie na żywo obejrzeć cały asortyment.

Wasz dom może ozdobiony zostać blatem kuchennym z granitu oraz dopełniony parapetami z konglomeratu marmurowego. Każdy blat granitowy jest gwarancją zadowolenia!

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.