Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT Blanco Paloma

KONGLOMERAT Blanco Paloma

KONGLOMERAT Blanco Paloma

Konglomerat kwarcowy kremowy

kraj pochodzenia: Włochy


Wytrzymałość i olśniewający wygląd? Jeśli interesują Cię te dwie cechy - konglomerat kwarcowy został stworzony dla Ciebie. Nowoczesny pogląd na architekturę wnętrz, która urzeka swoją prostotą. Wyrafinowany wygląd blatu kuchenngo osiągnięty dzięki płycie kamiennej z naszej kolekcji RR Granity. Konglomerat kwarcowy Blanco Paloma, przywieziony został prosto z Włoch. Każdy kto ubustwia włoskie klimaty, w otoczeniu tego konglomeratu będzie się czuć jak ryba w wodzie. Oprócz walorów estetycznych, konglomerat kwarcowy jest bardzo funkcjonalny. Żaden materiał nie gwarantuje aż tak prostego utrzymania w czystości oraz odporności na zarysowania czy gorące naczynia. Oczywiście dla bezpieczeństwa zaleca się korzystanie z podkładek ochronnych na blat kamienny.

Blanco Paloma w tłumaczeniu oznacza "biała gołębica". Każdy chyba choć raz widział na filmach przepiękne białe gołębie puszczane na cześć pary nowożeńców. Symbolika nasuwa się sama - czystość, nieskazitelność oraz niewinność i szczęście. Takie fluidy przekazuje nam również kamień Blanco Paloma. Blaty kuchenne czy też blaty w łazience, wykonane z tego materiału będą służyć przez wiele lat, nie tracąc na swoim uroku.

Konglomerat kwarcowy Blanco Paloma charakteryzuje się wyraźnym uziarnieniem, który pozwala na odrobinę szaleństwa w projektowaniu wnętrz. W tym konglomeracie wykorzystywane są odłamki naturalnego kwarcu. Tak jak inne konglomeraty, ten Blanco Paloma, znakomicie nadaje się do stworzenia niepowtarzalnych blatów kuchennych i parapetów.

Konglomerat kwarcowy będzie dobrze korelować z innymi kamieniami. Marmury granity z naszej hurtowni dają pole do popisu wyobraźni każdego klienta. Płytki granitowe wprost zachwycająco prezentują się na podłodze, a płytki marmurowe np. na ścianie.

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.