Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT Crema Chiarra

KONGLOMERAT Crema Chiarra

KONGLOMERAT Crema Chiarra

KONGLOMERAT Crema Chiarra

kraj pochodzenia: Włochy


Kremowy odcień konglomeratu kwarcowego to kolejna propozycja kamienia z naszej kolekcji. Ciepło i blask, które biją od materiału Crema Chiarra kwalifikuje go do każdego pomieszczenia.

Kuchnia z dużym oknem, na podłodze płytki granitowe, na ścianach beżowe kolory z pastelowymi akcentami, duża funkcjonalna wyspa na środku, dwa piekarniki, duża zabudowana lodówka i płyta indukcyjna. Kredens po babci, nieduży stolik na szybki posiłek i świeże zioła w pomarańczowych doniczkach. Blaty wykonane z konglomeratu Crema Chiarra oraz cienkie blaciki na stoliku i kredensie, chroniące drewno przed zniszczeniem. Wspaniała wizja? To może być właście Twoja kuchnia. To tylko jeden z pomysłów, w których można wykorzystać konglomerat kwarcowy.

Płyty konglomeratowe są wykonane w 90% z granitu. Jednostajny wygląd zawdzięczają obróbce produkcyjnej, której zostały poddane we Włoszech. Konglomerat kwarcowy firmy Quarella to materiał najwyższej jakości, który poza odpornością na wysokie temperatury, charakteryzuje się nieprzepuszczalnością. Rozlany olej, gorący kubek czy "kałuża" po czerwonym winie, nie są nam straszne. Dogodność, jaką możemy sobie zafundować dzięki konglomeratowi Crema Chiarra, sprawi, że nasza kuchnia stanie się ulubionym pomieszczeniem w domu.

Płyty z konglomeratu Crema Chiarra dostępne są w grubości 2cm. Crema Chiarra to konglomerat kwarcytowy. Wymiary płyt Crema Chciara to 307x141cm.
Materiał doskonale nadaje się na blaty kuchenne, obudowy kominków, parapety, schody wewnętrzne.

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.