Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT Light Grey

KONGLOMERAT Light Grey

KONGLOMERAT Light Grey

KONGLOMERAT Light Grey

kraj pochodzenia: Włochy


Konglomerat kwarcowy o nazwie Light Grey, to nowatorskie podejście włoskich producentów do kamiennych wyrobów. Jednolicie umaszczona płyta z drobnymi ziarenkami roświetlającymi całą płytę. Light Grey w tłumaczeniu oznacza szary popiół. Popiół kojarzy się nam z czymś brzydkim i mało interesującym. Pora zmienić swoje wyobrażenie. Light Grey to przepiękny materiał, w odcieniu jasno popielatym. Święcące drobinki, osadzone są w kamieniu niczym rozsypany równomiernie brokatowy proszek.

Ten konglomerat to alternatywa dla jego jaśniejszych odpowiedników. Jeśli chcecie stworzyć nastrojowe wnętrze, o niebagatelnym looku - wybór musi paść na ten materiał. Czy jest odporny i na ile wystarczy? Warto zadać takie pytanie, a odpowiedź jest prosta i satysfakcjonująca. Konglomerat kwarcowy to bardzo twardy materiał, który zaskakuje funkcjąnalnością. Wybrany został we Włoszech przez grupę naszych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, by importowane kamienie cechowała najwyższa jakość. Zależy nam, by klienci byli zadowoleni z zakupionych u nas materiałów. Konglomerat kwarcowy Gris Ceniza z pewnością spełni wasze oczekiwania, a blaty kuchenne z niego wykonane, będą służyć latami. 

 

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.