Facebook Allegro OLX

Strona główna KONGLOMERATY KONGLOMERAT Gris Ceniza

KONGLOMERAT Gris Ceniza

KONGLOMERAT Gris Ceniza

KONGLOMERAT Gris Ceniza

kraj pochodzenia: Włochy


Konglomerat kwarcowy o nazwie Gris Ceniza, to nowatorskie podejście włoskich producentów do kamiennych wyrobów. Jednolicie umaszczona płyta z drobnymi ziarenkami roświetlającymi całą płytę. Gris Ceniza w tłumaczeniu oznacza szary popiół. Popiół kojarzy się nam z czymś brzydkim i mało interesującym. Pora zmienić swoje wyobrażenie. Gris Ceniza to przepiękny materiał, w odcieniu jasno popielatym. Święcące drobinki, osadzone są w kamieniu niczym rozsypany równomiernie brokatowy proszek.

Ten konglomerat to alternatywa dla jego jaśniejszych odpowiedników. Jeśli chcecie stworzyć nastrojowe wnętrze, o niebagatelnym looku - wybór musi paść na ten materiał. Czy jest odporny i na ile wystarczy? Warto zadać takie pytanie, a odpowiedź jest prosta i satysfakcjonująca. Konglomerat kwarcowy to bardzo twardy materiał, który zaskakuje funkcjąnalnością. Wybrany został we Włoszech przez grupę naszych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, by importowane kamienie cechowała najwyższa jakość. Zależy nam, by klienci byli zadowoleni z zakupionych u nas materiałów. Konglomerat kwarcowy Gris Ceniza z pewnością spełni wasze oczekiwania, a blaty kuchenne z niego wykonane, będą służyć latami. 

Ciekawą propozycją będą płytki granitowe River White, którą uświetnią wygląd kuchni. Położone na podłodze są gwarancją satysfakcji i ergonomii. Nasza hurtownia posiada w ofercie wielkoformatowe płyty, które znajdują zastosowanie na blaty granitowe i wiele innych oryginalnych propozycji.

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.