Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT Grey Dark

KONGLOMERAT Grey Dark

KONGLOMERAT Grey Dark

KONGLOMERAT Grey Dark

kraj pochodzenia: Włochy


Czas przełamać stereotypy i wyzbyć się uprzdzeń. Bardzo wytrzymały i odporny kamień - konglomerat kwarcowy jest idealnym wyborem dla innowacyjnych ludzi o postmodernistycznych poglądach na świat. Bestsellerem naszej hurtowni jest właśnie konglomerat kwarcowy Grey Dark. Jest oczywiście jednolity i równomierny, jednak jego kolor podkreśla charakter właściciela.

Konglomerat kwarcowy Grey Dark wpasuje się w loftowy i industrialny klimat. Lofty to coraz bardziej popularne mieszkania na poddaszu/ strychu. Nowy Jork, a w szczególności Manhattan, oszalał na ich punkcie. Z pozoru brzydkie miejsca, odkrywane są na nowo, a za sprawą dodatków wydobywany jest nieprzeciętny nastrój i klimat wnętrz. Takie miejsca wybierają gwiazdy i celebryci. Kto jednak powiedział, że są to rzeczy zarezerwowane wyłącznie dla nich? Konglomerat kwarcowy Grey Dark pozwala na uzyskanie loftowego efektu w każdym pomieszczeniu.

Blaty kuchenne z konglomeratu są odporne i trwałe. Oczywiście kładąc blachę rozgrzaną do 220 stopni, wprost z pieca, należy użyć podkładkę, a przy cięciu sushi na kawałki, używając ostrego noża - podłożyć tackę. Te małe zabiegi pozwolą ciszyć się konglomeratem jeszcze dłużej.

 

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.