Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna Płyty konglomerat KONGLOMERAT MARMUROWY Rigel

KONGLOMERAT MARMUROWY Rigel

KONGLOMERAT MARMUROWY Rigel

KONGLOMERAT MARMUROWY Rigel

kraj pochodzenia: Włochy


Konglomerat marmurowy to wariacja na temat marmuru. Składa się bowiem w 95% z czystego kamienia, natomiast dopełnieniem do 100% formy, jest żywica poliestrowa. Taki manewr ulepszył kamień, tworząc go mniej podatnym na urazy. Parapety wewnętrzne, wykonane z tego kamienia, korelować będą z wystrojem o brązowych odcieniach jak i mocnym kolorowym akcentem. Konglomerat marmurowy Riegel z naszej kolekcji, posiada bardzo lubianą barwę - kremową. Jasne barwy optycznie powiększają wnętrza, koją zmysły i pozwalają odpłynąć naszej duszy na spokojne wody czystego oceanu.

Myśląc o konglomeracie nasuwa się na myśl wykonanie blatów kuchennych. Konglomerat kwarcowy będzie nadawać się do tego w sam raz. Utrzymanie czystej konstrukcji aranżacji naszego wnętrza, stanie się sztuką samą w sobie. Pamiętajmy, że wnętrze ma do nas pasować, dzięki neutralnym kolorom, będziemy mogli wyrazić siebie, dorzucając do całości określone faktury, które całkowicie pomogą zmienić oblicze salonu czy kuchni.

Konglomerat Riegel zaimportowany został z Włoch. Myśląc, że jego faktura jest nijaka - pomyślcie o włoskiej kulturze, która całkowicie przedstawia oblicze Riegla. Charakterny oraz zdecydowany, jednak bardzo oddany i potrafiący się dostosować do każdej sytuacji. Konglomerat Riegel dowolnie można łączyć z innymi kamieniami. Marmury granity z naszej hurtowni czy płytki marmurowe, dopasują się do każdej wizji. Konglomeratu marmurowego nie wykorzystamy co prawda na blat kuchenny - jest zbyt miękki. Najlepszym rozwiązaniem są parapety granitowe.

Aranżacje

 


Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.