Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Łazienka z marmurem - połączenie idealne!

Łazienka z marmurem - połączenie idealne!

30.07.2015 | Wszystkie aktualności

Hurtownia Kamienia Łódź, Katowice i Strzegom zaprasza do zapoznania się z ofertą marmurów. RR Granity posiada wspaniałe kolekcję różnych wzorów i kolorów.

Marmur to kamień naturalny, który posiada wiele zalet. Wykorzystany w łazience może służyć jako podłoga kamienna, okładzina ścienna czy blat marmurowy. Jasne beże świetnie połączą się z ciemnym brązem Emperadora. Zielenie marmuru Forest Green dobrze współgrać będą z jasną Cremą, a biały jak śnieg marmur Blanco Ibiza stworzy nowoczesne i eleganckie wnętrze z ciemnym kamieniem Nero Marquina.

Wszystkie propozycje znajdziecie naszej ofercie. Zapraszamy do naszych oddziałów w Łodzi, Katowicach i Strzegomiu, gdzie doradzimy Wam w każdym temacie.

Artykuł w najbardziej wpływowym serwisie wnętrzarskim HOMEBOOK, na temat wykorzystania naszych marmurów w łazience znajdziecie TUTAJ

Poniżej kilka realizacji z wykorzystaniem marmurów z kolekcji RR Granity:

płytki marmurowe z kolekcji RR Granity

płytki marmurowe z kolekcji RR Granity 2

płytki marmurowe z kolekcji RR Granity 3


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.