Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Bez przepychu - kuchnia minimalistyczna i elegancka

Bez przepychu - kuchnia minimalistyczna i elegancka

24.06.2015 | Wszystkie aktualności

Hurtownia Kamienia RR Granity posiada szeroki asortyment marmurów i granitów z całego świata. Kuchenne aranżacje nie obędą się bez solidnego i trwałego blatu kuchennego. Bez względu na aranżację i jej wydźwięk - klasyczny czy nowoczesny, z łatwością dopasujemy do niej blaty granitowe. Szeroka gama kolorów pozwala na stworzenie każdego układu i dowolnej stylizacji.

W cenie jest minimalizm i estetyka, które definiują w dzisiejszych czasach modernistyczne rozwiązania. Naturalny kamień, z powodzeniem sprawdza się w kuchni, gdzie blat kamienny narażony jest na ostrze noży, ciężkie wałki, gorące blachy z piekarnika czy tłuczki do mięsa. Granit najwyższej jakości - to ważne kryterium, które pozwoli stworzyć Waszą kuchnię marzeń. Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiednia impregnacja kamienia. Sumiennie i odpowiednio wykanana czyność impregnacji, pozwoli cieszyć się blatem przez długie lata.

Pozwól zadziałać swojej wyobraźni i wybierz najbardziej odpowiedni kamień dla siebie. Poniżej przedstawiamy propozycję nowoczesnej kuchni, największego portalu wnętrzarskiego HOMEBOOK.

WIĘCEJ O ARANŻACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ

Do takiej kuchni wspaniale nada się kamień IVORY GOLD

CVOLONIAL IVORY

IVORY CREAM

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych PŁYT GRANITOWYCH które nadają się na blaty granitowe, parapety granitowe i wiele innych elementów budowlanych.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.