Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Blat twardy jak skała, czyli konglomerat kwarcowy

Blat twardy jak skała, czyli konglomerat kwarcowy

15.06.2015 | Wszystkie aktualności

Lubicie futurystyczne wykończenia? Cenicie sobie ład i porządek, a zarazem wysoką jakość i trwałość? Polecamy konglomerat kwarcowy - czyli hit, który rewolucjonizuje wykończenie wnętrz XXI wieku.

Konglomeraty kwarcowe wpasują się w loftowy i industrialny klimat. Lofty to coraz bardziej popularne mieszkania na poddaszu/ strychu. Nowy Jork, a w szczególności Manhattan, oszalał na ich punkcie. Z pozoru brzydkie miejsca, odkrywane są na nowo, a za sprawą dodatków wydobywany jest nieprzeciętny nastrój i klimat wnętrz. Takie miejsca wybierają gwiazdy i celebryci. Kto jednak powiedział, że są to rzeczy zarezerwowane wyłącznie dla nich? Konglomerat kwarcowy pozwala na uzyskanie loftowego efektu w każdym pomieszczeniu.

Blaty kuchenne z konglomeratu są odporne i trwałe. Oczywiście kładąc blachę rozgrzaną do 220 stopni, wprost z pieca, należy użyć podkładkę, a przy cięciu sushi na kawałki, używając ostrego noża - podłożyć tackę. Te małe zabiegi pozwolą ciszyć się konglomeratem jeszcze dłużej.

WIĘCEJ O KONGLOMERATACH ZNAJDZIECIE TUTAJ


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.