Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Blaty granitowe na szczycie rankingu!

Blaty granitowe na szczycie rankingu!

13.07.2015 | Wszystkie aktualności

Rankingi prowadzone są w różnych kategoriach naszego życia. Oczywiście nie mogło obyć się bez rankingu blatów kuchennych. Na szczycie listy znajdziemy Blaty Granitowe.

Kamień kojarzy nam się z czymś pięknym i niepowtarzalnym. Wybierając go na blat kuchenny poruszamy się w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Nie sposób wybrać również określony kolor czy fakturę z wzornika. Kamień to natura, którą musimy zobaczyć z bliska, na własne oczy i wskazać konkretną płytę, z której ma zostać wykonany blat.

Od lat wiadomo, że granit jest trwałym materiałem, odpornym na zarysowania, różnice temperatur i łatwo utrzymać go w czystości. Jego przewaga nad blatami z innych materiałów jest znacząca. W rankingu blatów, który znajdziecie TUTAJ - blaty granitowe wykorzystane w kuchni są liderem. Śmiało można powiedzieć, że są hitem i żaden z konkurentów nie jest w stanie zdetronizować blatów granitowych ze szczytu listy.

Jeśli chcecie mieć blat kuchenny, który będzie trwały, a zarazem estetyczny i piękny - zapraszamy do hurtowni kamienia  w Łodzi, lub dwóch innych oddziałów w Katowicach i Strzegomiu.

Poniżej przykładowe realizacje z blatami kuchennymi z kamienia:

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.