Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności "Czy łazienka w kamieniu naturalnym to dobry pomysł?"

“Czy łazienka w kamieniu naturalnym to dobry pomysł?”

19.09.2016 | Wszystkie aktualności

Czy łazienka w kamieniu naturalnym to dobry pomysł?

"Marmury, granity, trawertyny niezmiennie kojarzą się z luksusem. Kamień naturalny może pochwalić się niezwykle szerokim wachlarzem kolorystycznym. Począwszy od klasycznych bieli i czerni, poprzez zielenie i szarości. Chętnie zamieszka w eleganckich salonach, zatrzyma na posadzce przedpokoju, rozgości się na szafkach kuchennych i ozdobi brzeg wanny lub ścianę kabiny prysznicowej. Kamień dotychczas utożsamiany z królewskimi włościami podbija prywatne apartamenty.

Kamień to wdzięczny materiał, który możemy wykorzystać praktycznie wszędzie. Najczęściej spotkamy go w dekoracji ścian i podłóg. Coraz częściej zaczynamy doceniać jego walory w kuchni jako bardziej trwałą alternatywę dla drewnianych lub wykonanych z mdf-u blatów. Mało natomiast wspominamy o jego roli na tarasach czy w łazienkach. W trudnych warunkach kamień naturalny sprawdza się wręcz doskonale. Odporne na uszkodzenia podłoże może pełnić rolę blatu pod umywalkę czy posadzkę prysznica walk-in. Naturalny dekor jest najbardziej odpornym materiałem, a Ci, którzy się na niego zdecydują odkryją jego niezwykły atut – niezniszczalne piękno"

Zapraszamy do lektury, a także do oglądania zdjęć z relizacjami z użyciem naszych materiałów.

http://www.homebook.pl/artykuly/1998/czy-lazienka-w-kamieniu-naturalnym-to-dobry-pomysl


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.