Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Granit płomieniowany Tan Brown idealny na Twój taras i schody zewnętrzne

Granit płomieniowany Tan Brown idealny na Twój taras i schody zewnętrzne

13.04.2015 | Wszystkie aktualności

Rewolucyjne wykończenie płyt granitowych - płomień + szczotka, to zupełne przeciwieństwo polerowanych płyt i płytek, które zwykliśmy wykorzystywać do wnętrz mieszkalnych i biurowych. Granit w wykończeniu płomień + szczotka świetnie spisuje się na zewnątrz domów czy biurowców. Struktura płomieniowana uzyskiwana jest podczas procesu produkcyjnego - dzięki któremu płyta lub płytka ma szorstką chropowatą strukturę. Nieodłączną zaletą jest fakt, iż zapobiega to poślizgnięciu czy upadkom w naszym klimacie, gdzie zima jest sroga i pełna śniegu czy mrozu, a lato i jesień opadów deszczu. Funkcjonalność łączy się tu z estetyką - schody zewnętrzne czy posadzka na tarasie, będzie nie tylko pełnić funkcję natypoślizgową ale i ładnie wyglądać. Płytki granitowe i płyty w dużym formacie z kolekcji Tan Brown, posiadasmy zarówno w wersji płomieniowanej jak i polerowanej. Daje to wspaniałą możliwość na zestawienie płomieniowanej posadzki z polerowanymi parapetami granitowymi w tej samej estetyce budowlanej.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.