Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Hurtownia Kamienia RR Granity zaprasza!

Hurtownia Kamienia RR Granity zaprasza!

27.07.2015 | Wszystkie aktualności

Jak trafić do naszych oddziałów w Strzegomiu, Katowicach, Sufczynie i Łodzi? Otóż niż bardziej prostego! Wypatrujcie billboardów i tablic w kolorach naszego logo - bieli i zieleni. Tablice widoczne są z daleka, a gama kolorystyczna dobrana jest w taki sposób, by skojarzenie padło bez chwili zawachania na RR Granity.

Marmury granity - prosta forma przekazu, wraz z adresem i strzałkami informacyjnymi. Czysyta forma - solidność i piękno - to słowa które najlepiej opisują naszą Hurtownię Kamienia Naturalnego.

We wszystkich oddziałach czeka na Was oferta płyt i płytek granitowych, marmurowych i trawertynowych oraz onyxy. Różne kolory i barwy, struktury polerowane, satynowane i płomieniowane. Różnorodność wymiarów i faktur oraz wzorów.

Posiadamy płytki granitowe w różnych wymiarach, płytki marmurowe również znajdują się w naszej ofercie. Waszą uwagę przykują może tureckie płytki trawertynowe.

Płyty wielkoformatowe zaspokoją oczekiwania klientów, którzy szukają materiału na blaty granitowe. Wszyskie kamienie to najlepsza jakość i najnowsze trendy. Podłoga kamienna, czy parapety granitowe to coś, co każdy powinien posiadać w swoim domu czy biurze. Serdecznie zapraszamy do wszystkich oddziałów RR , a w szczególności do nowego oddziału - Hurtownia Kamienia Łódź RR Granity.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.