Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Ivory Gold - płytki granitowe dla Ciebie

Ivory Gold - płytki granitowe dla Ciebie

26.08.2015 | Wszystkie aktualności

Kamień w budownictwie posiada szerokie zastosowanie - od wieków wykorzystywany jest jako jeden z podstawowych surowców. Posiada nie tylko cechy pozwalające użyć go jako surowiec budowlany ale również jako element dekoracyjno - wykończeniowy.

Hurtownia kamienia RR Granity posiada w ofercie niepowtarzalny i bardzo ciekawy materiał Ivory Gold. Płytki granitowe, pochdzą z dalekich Indii. Cechuje je ciepły, złoto miodowy kolor, który odznacza się ciepłą barwą i bardzo ciekawym wzorem. Proponujemy dwa formaty płytek granitowych - większe 60x60x1,5cm oraz mniejsze 61x30,5x1cm. Jedne jak i drugie mogą stworzyć podłogę kamienną w środku budynku lub na jego zewnątrz. 

Granit hipnotyzuje swoją indywidualnością - jest wspaniałą alternatywą dla koneserów naturalnego piękna i różnorodności ornamentów.

Poniżej przedstawiamy dwie propozycje Hurtowni Kamienia w Strzegomiu koło Wrocławia.

OPIS PRODUKTU ZNAJDZIECIE TUTAJ

IVORY GOLD 60x60x1,5cm - 320zł brutto/m2

płytki granitowe Ivory Gold

IVORY GOLD 61x30,5x1cm - 259zł brutto/m2

płytki granitowe Ivory Gold


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.