Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Jak piękna łazienka to tylko z wykorzystaniem kamienia!

Jak piękna łazienka to tylko z wykorzystaniem kamienia!

07.05.2015 | Wszystkie aktualności

Szukacie niekonwencjonalnych sposobów na projekt łazienki? Znudziły się Wam propozycje z marketów, które można zobaczyć u wszystkich znajomych? Wspaniałą alternatywą będzie użycie naturalnego kamienia. Marmury granity świetnie sprawdzają się we wnętrzach, szczególnie takich jak łazienka. Domowa oaza spokoju, w której zaczynamy i kończymy dzień. Ma za zadanie koić nasze zmysły i pozytywnie oddziaływać a nasz organizm. Możemy zafundować sobie odrobinę luksusu i niepowtarzalności. Wspaniałym pomysłem będzie połączenie trawertynu z marmurem i onyxem. Płytki trawertynowe w wykończeniu żywica to wspaniała baza dla marmurowej posadzki z materiału Forest Brown. Jasno żółta umywalka z onyxu będzie designerskim dodatkiem, ktory ożywi i unowocześni wnętrze. Wszystkie produkty znajdziecie w naszej hurtowni kamienia RR Granity. Płytki trawertynowe żywicowane, zarówno jak Forest Brown z którego powstała posadzka kamienna. Nawet tak klasyczne wnętrze nie wieje nudą i ma swój indywidualny charakter. Różnorodność kamienia ma tą zaletę, że sami możecie dobierać i scalać marmury granity w jedną całość w wielu konfiguracjach.

WIĘCEJ PROPOZYCJI TUTAJ

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.