Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Jak trafić do Hurtowni Kamienia RR Granity w Łodzi?

Jak trafić do Hurtowni Kamienia RR Granity w Łodzi?

08.04.2015 | Wszystkie aktualności

Jak wiecie, otworzyliśmy kolejny oddział RR Granity. Nowa Hurtownia Kamienia mieści się w Łodzi przy ul. Elektronowej 6. Znajdziecie nas bez problemu. Wystarczy, że zwrócice uwagę na drogowskazy znajdują się na latarniach przy głównych ulicach. Charakterystyczne kolory drogowskazów to odzwierciedlenie szaty graficznej naszego logo. Już z daleka zauważycie charakterystyczne biało - zielone kolory w bardzo gustownej i eleganckiej oprawie. Drogowskazy mają służyć naszym klientom - chcemy ułatwić dojazd każdemu kto wybiera się na Elektronową 6.

W Hurtowni znajdziecie marmury granity z całego świata jak również trawertyny i onyxy. Oczywiście specjalizujemy się nie tylko w płytach wielkoformatowych. Do Państwa dyspozycji są również płytki granitowe i płytki marmurowe o różnych rozmiarach, fakturach i kolorach.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.