Facebook Allegro OLX

Strona główna O nas Aktualności Już jutro Wielkie Otwarcie Hurtowni Granitu w Łodzi!

Już jutro Wielkie Otwarcie Hurtowni Granitu w Łodzi!

26.03.2015 | Wszystkie aktualności

To już jutro! Nie przegapcie, wielkiego otwarcia naszej nowej hurtowni w Łodzi, przy ul. Elektronowej 6. Czwarty oddział naszej firmy, otwierany jest specjalnie dla Was! Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i słuchając głosu rynku, postanowiliśmy poszerzyć zasięg naszej działalności. Będziemy teraz bliżej Was.

Hurtownia w Łodzi, zaopatrzona jest w bogaty asortyment. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Materiały z całej Europy jak i najwyższej jakości kamienie z Indii czy Afryki, sprowadzone zostały przez naszych ekspertów. Ekipa RR Granity, w postaci specjalistów, będzie czekać na Was od 09:00 do 17:00 w piątek i sobotę 27 i 28 marca.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.