Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Kashmir Gold w promocyjnej cenie!

Kashmir Gold w promocyjnej cenie!

26.06.2015 | Wszystkie aktualności

Z końcem tygodnia to co lubicie najbardziej, czyli promocje! Wakacyjne ceny na materiał Kashmir Gold. Piękny granit, który świetnie zaprezentuje się na blaty granitowe w kuchni bądź łazience.

Jasno popielaty, gołębi kolor rozświetlają złote refleksy. Kashmir Gold prezentuje się jak błękit nieba spowity złotym piaskiem. Barwa kamienia jest na tyle uniwersalna i ciepła, że z pewnością dopasujecie ją do Waszego wnętrza. Oczywiście zachowując przy tym najwyższą jakość i niezawodność kamienia jakim jest granit.

Poniżej przedstawiamy propozycję aranżacji z najbardziej topowego portalu wnętrzarskiego HOMEBOOK.PL

                                   PROMOCJA MATERIAŁU KASHMIR GOLD - 299zł netto/m2

WIĘCEJ O ARANŻACJI TUTAJ

                                            PROMOCJA KASHMIR GOLD - 299 zł netto/m2

                                               WIĘCEJ O MATERIALE KASHMIR GOLD


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.