Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności KONGLOMERAT GRIS CENIZA JUŻ W OFERCIE RR GRANITY

KONGLOMERAT GRIS CENIZA JUŻ W OFERCIE RR GRANITY

11.02.2015 | Wszystkie aktualności

Jeśli szukacie alternatywy dla płyt granitowych czy marmurowych, w naszej hurtowni czekają wspaniałe rozwiązania. Nowoczesność i styl - to właśnie konglomerat Gris Ceniza, który jest już dostępny w naszej hurtowni. Materiał ten to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi, którzy lubią ład i porządek. Konglomerat kwarcowy Gric Ceniza jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Każdy kto zdecyduje się na taki materiał do blatu w swojej kuchni - nie będzie żałować.

Gris Ceniza ma fantastyczny kolor - popiel z mieniącymi się drobinkamim nada każdemu wnętrzu charakter. Dodatkowym atutem tego materiału jest jego odporność na zarysowania czy wysoką temperaturę. Zapraszamy serdecznie do naszej Hurtowni, aby na własne oczy przekonać się o pięknie i funkcjonalności konglomeratu kwarcowego.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.