Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Naturalny kamień w ogrodzie

Naturalny kamień w ogrodzie

27.05.2015 | Wszystkie aktualności

Kamień ma właściwości kojące. Od lat w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA pojawiają się mini wodospady wodne z ozdobnymi kamieniami. SPA - czyli leczenie wodą (Sanus Per Aquam) to nie tylko kojące waściwości wody ale towarzyszące im naturalne kamienie.

Kamienie, które powstały z lawy wulkanicznej, przez długi czas trzymują ciepło. Masaż ciepłymi kamieniami, koi zmęczoną duszę i ciało. Metoda ta, była stosowana już w kulturze Majów. Domowe SPA i ucztę dla duszy i ciała możemy stworzyć w swoim ogrodzie. Granitowe i kamienne ścieżki, po których można stąpać gołą stopą, będą niezastąpioną domową teriapią dla całej rodziny.

Jeśli mamy taką możliwość, warto otaczać się dobrami natury. W warunkach przydomowych, nawet taras czy balkon będą idealnym miejscem na takie zagospodarowanie przestrzeni, by stworzyć zakątek dla duszy i ciała.

                                                                        fot. www.info.e-ogrody.pl 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.