Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Nowa dostawa pięknej Blanco Ibiza!

Nowa dostawa pięknej Blanco Ibiza!

31.07.2015 | Wszystkie aktualności

Blanco Ibiza Extra - najwyższa jakość na rynku! Dzisiaj dotarła do naszej Hurtowni Kamienia, dostawa marmuru Blanco Ibiza Extra. Przepiękny materiał o nieskazitelnej strukturze.

Jasna barwa jest nowoczesna i bardzo elegancka. Wspaniale będzie komponować się we wnętrzach o nietuzinkowym wymiarze. Materiał możemy wykorzystać na schody, do łazienki na blat czy okładzinę kominka. Marmur położony we wnętrzu nadaje każdemu pomieszczeniu zupełnie nowy wymiar.

Blanco Ibiza przyjechała wprost z gorącej Hiszpanii, pełnej słońca i dobrej aury. Blaty marmurowe w łazience będą świetnym dopełnieniem waszej stylizacji.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie nowego materiału oraz kilka proponowanych realizacji.

Do obejrzenia materiału zaprasza Hurtownia Kamienia Łódź, Strzegom koło Wrocławia oraz Katowice.

WIĘCEJ O MATERIALE BLANCO IBIZA TUTAJ

płyty i płytki marmurowe Blanco Ibiza Extra

płytki marmurowe Blanco Ibiza Extra aranżacja

płytki marmurowe Blanco Ibiza Extra aranżacja 2


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.