Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności WARSZAWSKI ODDZIAŁ HURTOWNII KAMIENIA NATURALNEGO RUSZYŁ!!!

WARSZAWSKI ODDZIAŁ HURTOWNII KAMIENIA NATURALNEGO RUSZYŁ!!!

25.04.2017 | Wszystkie aktualności

Uroczyste otwarcie dla klientów odbyło się 21 i 22 kwietnia. W trakcie obu dni, na terenie hali pojawiło się dużo kamieniarzy, tych którzy nas juz znają oraz tych, którzy chcieli osobiście poznać profesjonalną firmę. RR Granity przygotowało na otwarcie dla swoich klientów wiele znakomitych kąsków z kamienia i mnóstwo atrakcyjnych rabatów.
Firma oferuje grubą płytę i poleca przede wszystkim znakomitej jakości czarne płyty granitowe Monumental, Star Galaxy, Bengal Black. Z grubej kolorowej płyty RR Granity ma m.in. swojej ofercie Wiscont, Kuppam Green, Labrador, Multicolor, Paradiso. Warszawski oddział poleca także płytę cienką. Z tego asortymentu firma najbardziej poleca jasne i beżowe kolory granitu tj. Colonial Ivory, Ivory Cream, Prada Gold, Vittoria White oraz marmury tj. Nero Marquina. Co ciekawe, RR Granity oferuje także gotowe płytki kamienne granitowe, marmurowe i trawertynowe. Dla najbardziej wymagających klientów ma swojej ofercie ekskluzywne Onyksy.
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości materiału, który oferujemy naszym klientom. To jest nasza siła i coś,  co wyróżnia nsas wśród naszej konkurencji" - mówi z dumą właściciel firmy, Andrzej Rogóż. "Otworzyliśmy oddział w Warsząwie, bo chcemy być po prostu bliżej klienta. To dla nas nowy i ciekawy rynek. Mamy młody i prężny zespół, także zapraszamy wszystkich do odwiedzin" - dodaje Andrzej Rogóż.
Otwarcie oddziału przyciągnęło uwagę całej branży kamieniarskiej. Wielu klientów poświęciło swój czas, aby osobiście sprawdzić jakość materiału RR Granity. Fakt, że większość z nich nie wyjechała z pustymi rękami, najlepiej świadczy o zasadności otwarcia nowej hurtowni kamienia naturalnego. Wszystkie płyty i bloki firma sprowadza osobiście z Indii, Afryki, Europy i Ameryki Południowej. Bloki są cięte w nowoczesnym parku maszynowym w siedzibie głównej.
Oprócz rozmów o kamieniach i problemach branżowych mogliśmy spróbować pysznej karkówki z grilla i wybitnie dobrych bitek z borowikami. Dużo dobrych rzeczy wydarzyło się w trakcie otwarcia nowego oddziału RR Granity w Warszawie. Firmie życzymy dobrej passy i samych sukcesów w największym polskim mieście.

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.