Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Płytki trawertynowe hitem aranżacji

Płytki trawertynowe hitem aranżacji

01.03.2015 | Wszystkie aktualności

Każdy słyszał o granicie czy marmurze. Ale czym jest trawertyn? Gdzie można go zastosować? Jak będzie wyglądać w naszym pomieszczeniu? Z miłą chęcią odpowiemy na Wasze pytania. Płytki trawertynowe to wspaniała alternatywa dla granitu i marmuru. Naturalny kamień, który znajdziecie u nas również w płytkach o wymiarach 60cm x 30cm o grubości 1cm, gwarantuje wspaniały look każdego wnętrza. Łagodne wzory i delikatny ciepły kolor to wspaniały wybór. Jasne brązy, niczym kawa z mlekiem nadadzą pomieszczeniu uroku. Nasza hurtownia posiada odpowiedniki w płytach wielkoformatowych, co pozwala na szersze wykorzystanie tego materiału.

Płytki trawertynowe to hit aranżacji ostatniego czasu. Możemy ułożyć go na ścianie czy podłodze. Wspaniale wyglądać będzie w łazience, nadając jej elegancji, jednak bez przerysowanie, zachowując prostotę formy. Z natury trawertyn posiada mikro kanaliki wydrążone w swojej strukturze. Mogą być one zalane żywicą - pozostawiając ścieżki przeźroczystymi, bądź zalane cementem - tworząc białą rozlaną puszystą formę.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.