Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Pomysł na niebanalne wnętrze - kamień na ścianie

Pomysł na niebanalne wnętrze - kamień na ścianie

01.09.2015 | Wszystkie aktualności

Ciężko wyróżnić swoje wnętrze wśród innych. W dobie dostępności wszelkich materiałów z różnych zakątków świata - różnorodności form i struktur, nie łatwo jest być oryginalnym i niepowtarzalnym. Jednym z takich sposobów jest umieszczenie na ścianie kamienia naturalnego - granitu, marmuru, trawertynu czy onyxu.

Każdy z naturalnych surowców kamiennych będzie zapewnie niepowtarzalny - nie da się odwzorować tej samej struktury czy tego samego wzoru. Jedynie płyty ścięte z jednego bloku, będą bliźniacze i nawiąża wzorem jedna do drugiej. Prawdopodobieństwo powtórzenia się wzoru jest więc znikome.

Kamień będzie wyglądać oryginalnie - ozdobić może ścianę tak samo jak tapeta, inny kolor nałożony na jedną ze ścian czy też  jako obraz. Oczywiście nie można zapomnieć o tym, by odpowiednio przygotować do ciężaru kamienia nasze ściany - powinniśmy uprzedzić ekipę budowlaną czy też wykonawcę o fakcie iż chcemy wykorzystać kamień naturalny.

Coraz częściej wykorzystuje się duże płyty jako dekor - który surowy i nieobrobiony - jedynie wypolerowany - staje się główną atrakcją w pomieszczeniu.

TUTAJ PRZECZYTACIE o zaletach kamienia na ścianie

płyty i płytki kamienne na ściane

fot. źródło: DOBRZEMIESZKAJ.PL


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.






Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.