Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Dlaczego kamienne płytki do ogrzewania podłogowego?

Dlaczego kamienne płytki do ogrzewania podłogowego?

06.10.2015 | Wszystkie aktualności

Sposób ogrzania naszego domu, mieszkania czy biura zawsze prowadzi do ożywionej dyskusji. Zadajemy sobie pytanie, jaki rodzaj ogrzewania wybrać, tak by połączyć efektywność z oszczędnością. Płytki kamienne w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym są idealnym rozwiązaniem wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Płytki granitowe, marmurowe czy trawertynowe znakomicie przewodzą ciepło.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PRODUKTAMI RR NA HOMEBOOK.PL

Grzejniki nie zapewniają takiej efektywności jak ogrzewanie podłogowe. Zamontowane są bowiem powyżej naszych stóp, a gorące powietrze unosi się do góry na wysokość głowy. Tak ogrzane powietrze, nie jest w stanie zagwarantować nam satysfakcjonującej temperatury dla naszego ciała. Ogrzewanie podłogowe, które oddaje ciepło od dołu – ogrzewa nasze stopy, a ciepło rozprowadza się dalej w górę po całym ciele. Dodatkowym atutem jest również fakt iż nie musimy stosować wykładzin, czy dywanów, które izolują efekt zimnej podłogi – nasza podłoga kamienna będzie zawsze przyjemnie ciepła przy czym unikniemy kurzu i alergenów zbierających się w dywanach i wykładzinach.

Oczywiście ogromną zaletą takiego ogrzewania jest sposób jego montażu. Wszystkie rury, maty i przewody schowane są pod płytkami kamiennymi – oznacza to brak grzejników i rur wystających w każdym pomieszczeniu i pozwala na bardziej przemyślaną aranżację naszego wnętrza. Efekt estetyczny będzie dużo lepszy niż przy tradycyjnym ogrzewaniu.

Hurtownia Kamienia RR Granity proponuje gamę płytek kamiennych z granitu i marmuru, które świetnie sprawdzą się przy ogrzewaniu podłogowym. Trwałość, piękno i najwyższa jakość – tak możemy zdefiniować produkty z naszej kolekcji. Zapraszamy na www.rrgranity.pl oraz do naszych hurtowni kamienia w Strzegomiu k. Wrocławia, Katowicach i Łodzi.

 

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.