Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności RR Granity wprowadziła kolekcję Forest

RR Granity wprowadziła kolekcję Forest

05.03.2015 | Wszystkie aktualności

Firma RR Granity wprowadziła do swojej oferty kolekcję marmurów Forest, która bazuje na wydobyciu z kamienia jego niepowtarzalnego naturalnego charakteru. Odmalowując historię dziejów na kamiennych obrazach, natura inspiruje projektantów wnętrz do wykorzystania skarbów ziemi w charakterze funkcjonalnych materiałów dekoracyjnych. Ich ucieleśnieniem są nietuzinkowe marmury z kolekcji Forest RR Granity, które zrewolucjonizują dotychczasowe oblicze domowych aranżacji.

W naszej ofercie znajdują się materiały Forest Green oraz Forest Gold. Pierwsze przeniosą nas w tropikalny klimat. Będziemy się czuć niczym w lesie tropikalnym, gdzie upalne dni umila pora deszczowa. Stąd też wzięła się zamienna nazwa - Rain Forest, czyli właśnie las deszczowy. Drugi materiał - Forest Gold, przenosi nas w to samo miejsce po porze deszczowej - owiane wspaniałym ciepłem Słonecznych promieni. Czujemy się jak na wyspie, która spowita jest złotem Słońca.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.