Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Stwórz swoje wnętrze z granitem New Colonial Gold

Stwórz swoje wnętrze z granitem New Colonial Gold

22.09.2015 | Wszystkie aktualności

Hurtownia kamienia RR Granity poleca płytki kamienne i płyty z niepowtarzalnego granitu New Colonial Gold.

Bardzo ciekawa propozycja do wykonania wnętrza w oryginalnym stylu. Granit New Colonial Gold to indyjski materiał o najwyższej jakości. Jeśli zależy Wam na połączeniu podłogi kamiennej z blatami granitowymi lub zachowaniu jednolitego stylu z wykorzystaniem kamienia - New Colonial Gold będzie idealną propozycją.

Nasza Hurtownia posiada zarówno płytki granitowe o wymiarach 61x30,5x1cm jak i płyty o dużym formacie i grubości 3cm. Pierwsze można położyć na podłogę, natomiast slaby świetnie prezentują się jako blaty granitowe w kuchni, łazience czy  biurze - śmiało można stworzyć z nich również okładzinę kominkową.

Poniżej przedstawiamy płyty o grubości 3cm oraz płytki granitowe:

PŁYTA GRANITOWA 3CM NEW COLONIAL GOLD

płytki kamienne i płyty z granitu New Colonial Gold

 

PŁYTKI GRANITOWE NEW COLONIAL GOLD 61x30,5x1cm - 169zł netto/m2 - WIĘCEJ O PŁYTKACH

 

płytki granitowe NEW COLONIAL GOLD

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.