Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Wasze ulubione płytki podłogowe ponownie dostępne!

Wasze ulubione płytki podłogowe ponownie dostępne!

27.10.2015 | Wszystkie aktualności

Najnowsza dostawa płytek granitowych to wasze topowe pozycje, które ponownie znajdziecie w naszej hurtowni kamienia. Ivory Cream, Ivory Gold czy Colonial Ivory - te materiały znajdziecie w jednej z naszych hurtowni RR.

Płytki granitowe z najnowszej oferty to indyjska propozycja o najwyższej jakości. Najbardziej oczekiwane materiały znów cieszą oko i czekają na naszych magazynach. Dostępne wymiary to: Colonial Ivory - 60x60x1,5cm; Ivory Cream - 61x30,5x1cm oraz 60x60x1,5cm; Ivory Gold - 61x30,5x1cm oraz 60x60x1,5cm

Wszystkie trzy rodzaje płytek kamiennych posiadają wykończenie polerowane - czyli błyszczące. Bardzo elegancko będą prezentować się w kuchni, łazience czy salonie. Bardzo dobrze przygotowane oraz odpowiednio zaimpregnowane płytki granitowe, będzie łatwo utrzymać w czystości. Piękna i przede wszystkim czysta podłoga, łatwa w obsłudze to wyznacznik poukładanego i zadbanego domu. Fajną alternatywą może być również dopasowanie blatu kuchennego do posadzki w jednym pomieszczeniu. Wszystkie materiały znajdiecie w Hurtowni Kamienia zarówno pod postacią płytek kamiennych jak i dużych płyt o grubości 2 i 3cm.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami produktów poniżej!

COLONIAL IVORY  60x60x1,5cm - WIĘCEJ O PRODUKCIE

IVORY GOLD 61x30,5x1cm - WIĘCEJ O PRODUKCIE

IVORY GOLD 60x60x1,5 - WIĘCEJ O PRODUKCIE

IVORY CREAM 61x30,5x1cm - WIĘCEJ O PRODUKCIE

IVORY CREAM 60x60x1,5cm - WIĘCEJ O PRODUKCIE

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.