Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Świeża dostawa płytek granitowych!

Świeża dostawa płytek granitowych!

12.06.2015 | Wszystkie aktualności

Właśnie dojechały do nas płytki granitowe w przepięknych kolorach - Ivory Gold, Ivory Cream oraz Multicolor Red o rozmiarze 60x60x1,5cm.

Płytki granitowe przyjechały z Indii - wybrane zostały przez naszych specjalistów, którzy dbają o to, by materiały były najwyższej jakości.

Materiały świetnie sprawdzą się jako podłoga kamienna, w salonie, łazience czy kuchni. Możliwości zastosowania płytek z kolekcji RR Granity jest nieskończene wiele.

Nowa linia kolorów Ivory Gold i Ivory Cream to wspaniałe jasne połączenie ze złotą barwą. Wykończenie płytek to powierzchnia polerowana. Poniżej przedstawiamy nasze nowości:

 

PŁYTKA GRANITOWA IVORY CREAM:                Więcej o płytkach TUTAJ

 

PŁYTKA GRANITOWA IVORY GOLD:                        Więcej o płytkach TUTAJ

 

PŁYTKA GRANITOWA MULTICOLOR RED:                       Więcej o płytkach TUTAJ

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.