Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Włoska Breccia Sarda - nowa dostawa!

Włoska Breccia Sarda - nowa dostawa!

08.09.2015 | Wszystkie aktualności

Do naszej Hurtowni Kamienia RR Granity dotarła nowa dostawa marmuru Breccia Srada. Kamień zaimportowany został prosto z Włoch.

Breccia Sarda to marmur, który może stać się elementem Twojego wnętrza. Wspaniały ciepły odcień, który może stanowić bazę do elementów ozdobnych o żywej kolorystyce jest uniwersalny i sprawia, że daje nam wiele możliwości jego zastosowania.

Marmur i granit to surowce naturalne, które w wykończeniu polerowanym są bardzo eleganckie i efektowne. Można pokusić się o wykończenie antico - które sprawi, że kamień będzie matowy.

Marmur Breccia Sarda z kolekcji RR Granity to materiał o grubości 3cm w wykończeniu polerowanym. Polecamy go na parapety kamienne lub blaty łazienkowe.

Poniżej zdjęcia marmuru z nowej dostawy oraz kilka przykładowych realizacji:

marmur Breccia Sarda

marmur Breccia Sarda aranzacja_1

marmur Breccia Sarda
 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.