Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Wyprzedaż materiału Imperial Ivory

Wyprzedaż materiału Imperial Ivory

13.08.2015 | Wszystkie aktualności

Imperial Ivory to jasny kamień naturalny. Płyty granitowe posiadamy w grubości 3cm. Wyprzedaż końcówki serii indyjskiego materiału. który świetnie nada się na blaty granitowe lub schody.

Urok granitu Imperial Ivory widoczny jest gołym okiem - wspaniała kremowa baza urozmaicona została brzoskwiniowymi kamieniami, które zostały niczym rozrzucone od niechcenia na granitowym materiale.

Sztuczne blaty granitowe nie posiadają tak magicznej struktury i barwy. Dodatkowym atutem jest także wytrzymałość i odporność kamienia naturalnego na zarysowania czy wysokie temperatury. Od lat stosuje się kamień jako wykończenie budowlane czy ozdobne do naszego domu. Granit świetnie sprawdzi się także na zewnątrz. Jego właściwości sprawiają, że materiał jest odporny na wszelkie anomalia pogody.

Należy jednak pamiętać, aby zaimpregnować kamień. Wykonawca, który położy go na blat czy schody zaimpregnuje materiał w taki sposób, by użytkownik mógł cieszyć się nim przez lata.

Zapraszamy do Hurowni Kamienia Naturalnego RR Granity w Strzegomiu koło Wrocławia.

PŁYTA GRANITOWA IMPERIAL IVORY

CENA NETTO/M2 - 299zł

ŚREDNI WYMIAR PŁYT - 320 x 195 x 3cm

kamień naturalny Imperial Ivory

 

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.