Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Importer kamienia naturalnego - bloków kamiennych

Importer kamienia naturalnego - bloków kamiennych

Bezpośrednia współpraca z największymi na świecie koncernami zajmującymi się wydobyciem bloków kamiennych zapewnia nam i naszym Klientom bogatą ofertę materiału w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie. To tam zdobywamy płyty granitowe, płyty marmurowe, płyty trawrtynowe, a także bloki, które finalnie trafiają do naszych Klientów w formie blatów kamiennych, parapetów, schodów, czy też gotowych płytek kamiennych .

 

 

Nasi eksperci dbają o najlepszą jakość materiału, wybierając go osobiście:

 

Granity marmury

 

Jako miłośnicy i eksperci w zakresie marmuru, granitu i trawertyny dokładamy wszelkich starań, aby płytki, które trafiają do Państwa domów pochodziły ze sprawdzonych źródeł i miały najwyższą jakość, dlatego zawsze uczestniczymy w procesie wydobywania surowca i dbamy o to, aby spełniał on wszystkie potrzebne kryteria. Nadzorujemy, by materiał, który został właśnie wydobyty – jeśli okiem naszych ekspertów – jest piękny i elegancki, szybko pokonał drogę dalszych etapów obróbki, aby jeszcze szybciej trafił w Państwa ręce. Granit, marmur oraz trawertyn wydobywane są w najdalszych i najbardziej odległych zakątkach naszego globu, dlatego aby choć trochę oddać Państwu klimat tamtych miejsc, zamieściliśmy kilka fotografii z miejsc wydobycia tych pięknych surowców. Jesteśmy całkowicie pewni tego, co Państwu oferujemy, dlatego pragniemy podkreślić raz jeszcze, że każdy blok kamienny jest wybierany przez naszą firmę osobiście. Jesteśmy przekonani o jakości produktów, które Państwu oferujemy. RR Granity jest firmą, która zajmuje się kamieniem od 20 lat. Nasze doświadczenie pozwala nam wybierac najlepsze materiały z całego świata. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją płytek oraz płyt z kamienia naturalnego: granitu, marmuru i trawertynu. Importujemy m.in. z Hiszpanii, Indii, Norwegii, Finlandii, Brazylii i Włoch. Do Twojego wnętrza oferujemy duży wybór płytek i płyt marmurowych, granitowych i trawertynowych. Możesz ich użyc w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju czy na tarasie. Mają różną fakturę i kolor. Każda płytka ma swój odpowiednik w płytach. I to jest bardzo dobra informacja dla Ciebie. Planując remont mieszkania lub budowę domu możesz tak dobrac materiały, aby wykorzystac płyty duże do zrobienia schodów, parapetów lub elementów dekoracyjnych. Kamień jest wdzięcznym, naturalnym, eleganckim i niepowtarzalnym materiałem do projektowania i wykorzystania w Twoim wnętrzu.

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.