Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Obrabianie i zastosowanie kamienia

Obrabianie i zastosowanie kamienia

ZASTOSOWANIE KAMIENIA

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścic w swoim domu. Stosowany od tysięcy lat znakomicie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Kamień naturalny możemy odnaleźć w postaci granitu, marmuru czy trawertynu.  Doskonale nadaje się na płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety, które są funkcjonalne i trwałe a jednocześnie podkreślają elegancki charakter jadalni czy salonu. Kamień naturalny tworzy za każdym razem niepowtarzalny styl w różnych przestrzeniach użytkowych. Posiadamy płyty i płytki granitowe, marmurowe i trawertynowe.
Marmury i granity to najczęściej wybierane kamienie naturalne przez naszych klientów. Doradzimy Ci, jakie DOBRE KAMIENIE najlepiej nadają się do kuchni, a jakie do salonu czy łazienki. Nasi eksperci pomogą Ci również w wyborze koloru oraz funkcjonalności. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Szczególnie z tymi, którzy kochają projektowac kamień. Kamienne podłogi podkreślą charakter każdego pomieszczenia. A najważniejsze jest to, że marmury lub granity będą wyglądac dobrze i elegancko przez cały czas ich użytkowania. Płytki granitowe czy płytki marmurowe na Twojej podłodze nie zmienią swojego charakteru, koloru i właściwości przez długie lata. Dla klientów poszukujących szczególnych wrażeń w kamieniu, proponujemy luksusowe onyxy, które przepuszczają światło przez swoją strukturę. Pozwala to pokazac ten materiał w postaci kamiennych obrazów, które wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Odkryj piękno Twojego wnętrza,

OBRÓBKA KAMIENIA
Każdy kamień możemy poddac obróbce w taki sposób, aby spełnic Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszym zakładzie posiadamy najnowocześniejszy sprzęt polerski, dzięki któremu możemy nadac płytom granitowym, płytom marmurowym i płytom trawertynowym idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskac gładki ale matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy. Dzięki temu uzyskujemy efekt szorstkości kamienia, co zwiększa jego użytkowe właściwości i nie pozawala poślizgnąc się na nim. Jeżeli chcemy mieć bardzo elegancką podłogę z płyty marmurowej, to możemy ją poddac procesowi polerowania. Wtedy uzyskamy nawet efekt lustrzanego odbicia na niezwykle błyszczącej powierzchni. Efekt maksymalnego spolerowania marmuru czy granitu wydobywa z nich najbardziej intensywną wersję koloru oraz dobrze zarysowaną strukturę kamienia. To samo dotyczy granitowych parapetów czy blatów granitowych kuchennych.

W przypadku dużych bloków kamiennych, tniemy je na miejscu na grubości zgodne z życzeniem klienta. Bloki przecierane są na wielolinach. Pełną obróbkę kamienia wykonujemy w siedzibie głównej RR Granity w Strzegomiu.

 

  


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.