Facebook Allegro OLX

Strona główna TRAWERTYNY Płyty trawertynowe

Płyty trawertynowe

RR Granity, hurtownia kamienia naturalnego, posiada wysokiej jakości płyty trawertynowe. Polecamy Trawertyn Classico Żywica, Trawertyn Noce i Trawertyn Classico Cement. 
Trawertyn znakomicie nadaje się na parapety kamienne. Wykonane z płyt od RR Granity, ze względu na swoja urodę i trwałość wymagają, podobnie jak drogocenne kamienie, właściwej oprawy - odpowiedniego montażu i konserwacji. Kamienne parapety, choć są jednym z najtrwalszych surowców, jak każdy element aranżacji domu wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która pozwoli podkreślić ich naturalną urodę. Zarówno w przypadku marmuru, granitu czy trawertynu rozpoczyna się ona już na etapie obróbki materiału. Szeroki wybór płyt trawertynowych z oferty naszej hurtowni kamienia naturalnego, zapewnia dobór kolorystyki, doskonale harmonizującej ze stylistyką domu. Odcienie nawiązujące do naturalnych barw Ziemi tworzą przestrzeń przyjazną człowiekowi i nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Walory estetyczne trawertynu sprawiają, że także współcześnie stanowi on unikalny materiał dekoracyjny dla każdego wnętrza. Duża podatność trawertynu na obróbkę sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany w charakterze okładziny ściennej, podłogowej oraz niebanalnej obudowy kominka. Sekret zasłużonej sławy trawertynu tkwi w nietypowej strukturze, dzięki której Trawertyn Classico przenosi nas w odległe zakamarki stepów afrykańskich. Intrygując swoją mleczno - kawową barwą, przetykaną subtelnymi brązowymi cieniowaniami, idealnie wkomponowuje się we wnętrza wymagające stonowanych choć oryginalnych akcentów.
Trawertynowa obudowa kominka o prostej, niemal geometrycznej formie zapewnia imponujący rozmach i prostotę stylu w jednym. W tym przypadku użycie luksusowych materiałów wykończeniowych doskonale współgra z ich funkcjonalnością. Podatność na zabrudzenia i mechaniczne urazy w dużym stopniu wpływa bowiem na wygląd i trwałość kominka. Sprowadzany z Turcji Trawertyn Classico, charakteryzuje się drobnym uziarnieniem, które sprawia, że gotowe płyty są twardsze i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Ponadto wysoka odporność na temperaturę zapobiega kruszeniu i odkształcaniu surowca.

Płyty Trawertyn Classico doskonale pasuje do prostego eleganckiego wystroju. Oszczędne w formie i proste w wyrazie meble oraz oświetlenie w połączeniu z trawertynowym kominkiem to wyjątkowy przykład zestawienia monumentalności i lekkości designu wnętrza. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne nawiązują do charakteru naturalnych surowców, które tak jak Trawertyn Classico wyrażają ukrytą siłę i ciepło kamienia. Trawertyn Classico z oferty RR Granity to niewątpliwie wyjątkowy surowiec, którego użycie jest gwarantem satysfakcji zarówno architektów jak i mieszkańców domu.  Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą dużych płyt granitowych i marmurowych. Polecamy także duży wybór płytek granitowych, płytek marmurowych i płytek trawertynowych. Odkryj Piękno Twojego Wnętrza.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.