Hurtownia kamienia Łódź

Hurtownia kamienia Łódź to oddział RR Granity, który powstał jako czwarty – po Strzegomiu i Sufczynie. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie ofertą naszej firmy wśród klientów z regionu mazowieckiego.

Hurtownia kamienia Łódź (ul. Elektronowa) – siedziba firmy

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości materiałów sprowadzanych z Afryki, Indii, Hiszpanii, Włoch, Norwegii, Finlandii i Brazylii. Cała rzesza zadowolonych klientów oraz mnogość udanych realizacji stawiają nas w czołówce polskich hurtowni kamienia.

Oddział firmy RR Granity w Łodzi jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00–16:00. Z naszym przedstawicielem, gotowym, by udzielić Państwu wszelkich informacji związanych z ofertą hurtowni, można skontaktować się pod numerem telefonu: 885 757 700.

20151029 145517 600x400 1
20151029 144505 600x400 1

Kamień naturalny w hurtowni RR Granity (Łódź)

Zanim slaby znajdą się w łódzkiej hurtowni kamienia, poddawane są dokładnej obróbce w jednym z największych parków maszynowych znajdujących się na terenie Polski. W Strzegomiu bloki tniemy na płyty, polerujemy je, szlifujemy i poddajemy płomieniowaniu. Bloki kamienne, z których wycinane są płyty, oceniamy pod kątem jakości i walorów estetycznych, podróżując od kopalni do kopalni. Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w swojej dziedzinie – znających rynek kamieniarski od podszewki. Proponujemy więc tylko sprawdzone rozwiązania.

Kamień trafiający do hurtowni RR Granity jest wybierany przez naszych pracowników osobiście. Eksperckie oko nigdy się nie myli, możemy więc zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. W tej chwili dysponujemy ponad 150 odmianami płyt kamiennych. Każda wyróżnia się unikalnym stylem, który jest charakterystyczny dla materiałów pochodzenia naturalnego. Nasza firma jest przede wszystkim hurtownią granitu i marmuru. Łódź, znajdująca się w bliskim sąsiedztwie Warszawy, każdego dnia przyciąga koneserów pięknych i drogocennych powierzchni, które stanowią ozdobę domu przez dziesiątki, a nawet setki lat.

W Łodzi znajduje się kilkadziesiąt rodzajów płytek kamiennych oraz kilkadziesiąt propozycji płyt w wielkim formacie, o różnych wielkościach i grubościach. Mogą one posłużyć m.in. do wykonania pokrycia ściennego lub podłogowego, obudowy kominka w salonie, parapetu, blatu kuchennego, Do hurtowni warto przyjechać w towarzystwie kamieniarza, wykonawcy czy też architekta wnętrz, którzy na miejscu pomogą podjąć ostateczną decyzję w sprawie doboru płyty na daną realizację. Pracownicy RR Granity posłużą dobrą radą i przeprowadzą przez niezliczoną ilość materiałów, spośród których można dokonać wyboru.