Marmury

Naturalny kamień to ponadczasowy sposób na wykończenie domu czy biura. RR Granity oferuje Klientom szeroki wybór płyt i płytek marmurowych, a także innych kamieni naturalnych – onyksów, granitu, trawertynów czy konglomeratów kwarcowych. Dzięki nim stworzysz piękne aranżacje swoich wnętrz, a także zrealizujesz projekty na zewnątrz.

Marmury znakomicie wpisują się w estetykę zarówno klasycznych wnętrz, jak i tych nowoczesnych, loftowych i industrialnych. To nie tylko posadzki i płytki, ale również meble, sprzęty czy akcesoria, które można z tego kamienia wykonać. Nasze hurtownie marmuru oferują również wysokiej jakości płyty marmurowe, o różnych grubościach i kolorach. Dzięki temu stworzysz wyjątkowe aranżacje – blaty, parapety, wanny, umywalki czy okładziny ścienne. Marmurowe wykończenie da efekt luksusu, a zarazem skromnej, naturalnej elegancji. Na zewnątrz kamień ten sprawdzi się na schodach, ścieżkach, przy basenach i na tarasach. Poznaj naszą ofertę i zdecyduj jak nasi specjaliści mogą Ci pomóc.

Poznaj ofertę marmuru RR Granity

Marmury to piękne kamienie naturalne, które coraz częściej są stosowane jako materiał wykończeniowy wnętrz. RR Granity sprowadza produkty z Włoch, Hiszpanii, Indii i Turcji. Posiadamy płyty o różnych grubościach i w różnorodnych barwach, a także z odmiennymi strukturami. Znajdziesz u nas marmury o budowie krystalicznej oraz ze strukturą ziarnistą, posiadającą dużą ilość smug i żyłek.

Nie wiesz jaki produkt wybrać? W takim razie wizyta w hurtowni marmuru będzie idealnym rozwiązaniem. W naszym asortymencie dostępne są różne warianty kamieni naturalnych, dlatego odwiedzając nas, z pewnością się zainspirujesz. Co więcej, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru produktów z naszej oferty. Otrzymasz fachową pomoc specjalistów, którzy w branży kamieniarskiej pracują od wielu lat. W naszym punkcie stacjonarnym pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze i najefektowniejsze rozwiązanie, podpowiemy z czym najlepiej połączyć marmur i w jakich aranżacjach sprawdzi się najlepiej.

Gdzie nas znajdziesz

Hurtownia RR Granity ma swoje siedziby w takich miastach jak: Strzegom, Warszawa, Łódź oraz Sufczyn. Jeśli jednak nie masz możliwości odwiedzenia nas osobiście, możesz zdecydować się na zamówienie online. Zapewniamy transport płytek kurierem na terenie całego kraju i służymy naszą wiedzą poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny. Doradzimy, podpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego wciąż rozszerzamy naszą ofertę i zakres działania. Oprócz szerokiego spektrum wyboru naszych produktów, pomagamy w znalezieniu rzetelnego kamieniarza w okolicy, w której mieszkasz. RR Granity to nie tylko dystrybucja, ale też wszechstronna i kompleksowa pomoc Klientom w procesie realizacji zamówienia. Od doradztwa w kwestii wyboru, aż po finalizację zakupu i doręczenie go w ręce Klienta.