Facebook Allegro OLX

Strona główna TRAWERTYNY

TRAWERTYNY


Trawertyn to ceniony naturalny kamień o niezwykle szerokim zastosowaniu. Doskonale sprawdza się jako materiał na podłogi kamienne, ściany, kominki, blat kamienny, stopnie chodów kamiennych oraz wanny i umywalki. Nieocenione walory estetyczne surowca sprawiają, że stanowi on unikalny materiał dekoracyjny dla każdego wnętrza. Różnorodność barw kamienia umożliwia tworzenie harmonijnych, a jednocześnie niezwykle oryginalnych kompozycji z innymi minerałami. Wysoka trwałość trawertynu zapewnia szlachetny, nie naznaczony piętnem czasu wygląd. Dostępne w naszym sklepie różnorodne odmiany trawertynu sprawią, że każdy z naszych Klientów znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy pewni, że będziecie mieć Państwo niemały problem z wyborem odpowiedniego rodzaju trawertynu dla siebie, gdyż każdy z nich prezentuje się doskonale, a kamienne blaty kuchenne wykonane z płyt trawertynowych znakomicie sprawdzają się podczas użytkowania.

Służymy radami w postaci naszych niezawodnych ekspertów – prosimy jedynie o telefon bądź wiadomość mailową. Płyty trawertynowe, równie eleganckie jak płyty marmurowe, nadają się do wnętrz wysublimowanych i nietuzinkowych, wolnych od nudy i rutyny. Mamy szczególną przyjemność polecić Państwu Trawertyn Classico Żywica, Trawertyn Noce i Trawertyn Classico Cement – wszystkie odmiany świetnie spełnią swoje funkcje oraz nadadzą wnętrzu pożądany, nowoczesny wygląd. Posiadamy płyty trawertynowe z całego świata. Mamy płyty grube i cienkie o różnych grubościach. Wszystkie bloki kamienne tniemy w siedzibie firmy. Mamy własne sprawdzone źródła dostawców w różnych krajach. W naszej hurtowni kamienia naturalnego mamy płyty trawertynowe z Afryki i Ameryki Południowej.
Realizujemy również zamówienia indywidualne na nietypowe rodzaje płyt. Posiadamy profesjonalny system reklamacji i dostaw. Nasze płyty trawertynowe idealnie nadają się do wykorzystania w łazienkach i salonach. Wszystkie rodzaje płytek trawertynowych posiadamy w ofercie dużych płyt. To bardzo dobra wiadomość dla każdego architekta. Na przykład parapet jest istotnym elementem wizerunku okna. Wykonany z kamieni pochodzących z naszej hurtowni kamienia naturalnego, podkreśla jego urodę i nadaje mu bardziej elegancki wyraz. Zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych w wystroju wnętrzach, parapet pełni funkcję praktyczną i ozdobną. Z tego względu powinien być wykonany z estetycznych i solidnych materiałów.

Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.