Konglomeraty

Alternatywami dla naturalnego kamienia są konglomerat marmurowy i konglomerat kwarcowy. Hurtownia tych nowoczesnych materiałów – RR Granity – ma aż cztery lokalizacji znajdujących się w Polsce Centralnej i Południowej. To tam trafiają najlepszej jakości płyty z konglomeratu.

Nasze hurtownie konglomeratu

W naszych hurtowniach konglomeratu na pierwszym miejscu jest wysokogatunkowość, dlatego sprowadzamy slaby od renomowanych producentów. Oferujemy bardzo duży wybór materiałów.

Konglomerat jest mieszanką zmielonego kamienia i żywicy poliestrowej. Powstaje z plastycznej masy, która po zastygnięciu tworzy jednolitą formę o gładkiej powierzchni. Może zostać zabarwiony pigmentem. W naszych hurtowniach do wyboru są płyty konglomeratowe w naturalnej kolorystyce, która współgra z wieloma nowoczesnymi stylami we wnętrzarstwie.

Konglomerat – hurtownie w Strzegomiu, Warszawie, Łodzi i Sufczynie

Konglomerat ze Strzegomia, Warszawy, Łodzi i Sufczyna jest znany w całej Polsce i wykorzystywany przez profesjonalnych kamieniarzy z różnych regionów naszego kraju. Hurtownia w Strzegomiu to pierwsza i główna siedziba firmy RR Granity, lecz pełen asortyment można obejrzeć w każdej lokalizacji.

Jeśli chodzi o konglomerat kwarcowy, hurtownia RR Granity dysponuje siedmioma modelami, których zdjęcia zostały udostępnione na stronie internetowej. Są to: Arctic White, Blanco Paloma, Bianchissimo, Crema Chiarra, Grey Dark, Light Grey i Dark Brown. Wśród konglomeratów marmurowych znajdują się: Carrara, Bianco Ambra i Rigel. Nasza oferta stale jednak ulega rozszerzaniu, dlatego nie brakuje w niej nigdy bieżących nowości z rynku kamieniarskiego.

Wśród polskich hurtowni konglomeratu RR Granity zajmuje jedno z czołowych miejsc. Prowadzi sprzedaż na ogromną skalę, nie rezygnuje jednak z indywidualnego podejścia do klienta, który zawsze może liczyć na poradę naszych ekspertów. Specjaliści od wykończenia wnętrz zachęcają do zabawy formą, ta zaś w przypadku konglomeratu przynosi naprawdę wspaniałe efekty. Nadaje się on do łączenia bezspoinowego, można więc wykonać z niego jednolitą powierzchnię, na której nie widać żadnych łączeń.

Konglomerat z hurtowni w Strzegomiu, Warszawie, Łodzi i Sufczynie daje odpowiedź na pytanie o nowoczesne, trwałe, a jednocześnie przystępne cenowo wykończenia blatów, wysp kuchennych, podłóg, ścian czy filarów ozdobnych. Występuje wariancie polerowanym, a niektóre jego rodzaje są urozmaicone odbijającymi światło drobinkami brokatu. Dzięki nim konglomerat nabiera luksusowego błysku, a przy okazji optycznie powiększa wnętrze. Sprawdza się więc nie tylko w salonach o imponującym metrażu, ale również w niewielkich pomieszczeniach, które potrzebują spektakularnej metamorfozy.