Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas

O nas

Mamy dla Was najlepsze kamienie z całego świata. Wszystkie materiały wybieramy osobiście w sprawdzonych kopalniach. Gotowe wyroby kupujemy bezpośrednio u producentów. Zajmujemy się kamieniem od 20 lat i wiemy o nim wszystko.

Do Twojego wnętrza oferujemy duży wybór płytek marmurowych, granitowych oraz trawertynowych. Możesz ich użyć w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju czy na tarasie, w formie balów kamiennych, parapetów, elewacji czy jako element dekoracyjny. Mają różną fakturę i kolor. Każda płytka ma swój odpowiednik w dużych płytach. I to jest bardzo dobra informacja dla Ciebie. Planując remont mieszkania lub budowę domu możesz tak dobrać materiały, aby wykorzystać płyty kamienne w dużym formacie do zrobienia schodów, parapetów, blatów lub elementów dekoracyjnych.

Granity, marmury i trawertyny są wdzięcznym, naturalnym, eleganckim i niepowtarzalnym materiałem do projektowania i wykorzystania w Twoim wnętrzu.

Uwielbiamy DOBRE KAMIENIE. To jest nasza pasja. Nasi specjaliści wiedzą o płytkach kamiennych oraz o płytach kamiennych wszystko. Odkryj piękno Twojego wnętrza.

Zdajemy sobie sprawę, że drewno, plastik, wykładzina czy dywany, panele, płytki ceramiczne mają w sobie zarówno swój urok, jak i swoich miłośników. Zapewniamy jednak, że przy wykorzystaniu materiałów czy elementów wymienionych powyżej nie stworzycie Państwo idealnie eleganckiego i wysublimowanego wnętrza, jak za pomocą właśnie takich kamieni jak granit, marmur czy trawertyn. Już jako dzieci wiedzieliśmy, że schody z marmuru, które znajdowały się w opisach królewskich komnat, były synonimem smaku i wyrafinowania. Udostępniamy dziś Państwu te piękne kamienie w postaci płytek oraz wielkopowierzchniowych płyt po to, by każdy z Państwa miał szanse poczuć się jak król w swoim mieszkaniu. 

Na załogę naszych pracowników składają się pasjonaci i eksperci w dziedzinie kamieniarstwa. Świadczyć może o tym fakt, że często to my osobiście towarzyszymy procesom wydobywania i wybierania odpowiednich materiałów już na poziomie samych kopalń. Widać to z resztą w efekcie końcowym produktów, jakie Państwu oferujemy. Posiadamy największą ofertę płytek kamiennych w Polsce. Płytki granitowe, marmurowe i trawertynowe najwyższej jakości. Osobiście wybieramy je dla Ciebie na całym świecie. Nasze materiały nadają się do wszystkich wnętrz mieszkalnych. Możesz zastosować je w salonie, łazience, kuchni lub przedpokoju. Płytki kamienne gwarantują elegancję, łatwe sprzątanie i trwałość, której nigdy nie zapewni płytka ceramiczna. Propozycje płytek granitowych, płytek marmurowych i płytek trawertynowych uzupełnia oferta dużych płyt kamiennych. Pozwala to zaplanować użycie kamienia nie tylko na ściany ale również na blat kuchenny, parapety czy schody. Wybór grubości danej płyty przedstawiamy w karcie danego produktu w zakładce oferta. Mamy własnych dostawców i sprawdzone kopalnie. Zajmujemy się kamieniem od prawie 20 lat.

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.