Facebook Allegro OLX

Strona główna O nas Aktualności Granity do kuchni

Granity do kuchni

10.03.2015 | Wszystkie aktualności

Piękna, funkcjonalna kuchnia o jakiej zawsze marzyłeś... Wspaniałym dopełnieniem projektów i realizacji będą blaty granitowe z naszej kolekcji RR Granity. Odcienie beżu i złota pasują niemal do każdego wnętrza. Wprowadzają ład i harmonię. Kamień - bardzo trwały i piękny surowiec, który jest odzwierciedleniem naszej duszy. Jak już wcześniej wspomieliśmy - ład i porządek wprowadzą jasne i ciepłe kolory. Można zdecyodować się na stylizację z pazurem - jasny odcień z ciemnymi żyłami wspaniale zaznaczy oryginalność pomieszczenia.

Płyty granitowe wspaniale sprawdzą się jako blaty granitowe wokół zlewu, na wyspie czy w każdym innym wymarzonym przez nas miejscu. Można zastosować go również na okładzinę ścienną nad zlewem, co nada całości niesamowitego uroku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście w jednej z czterech Hurtowni - Strzegomiu, Katowicach, Sufczynie bądź Łodzi.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.