Łazienka z blatem i okładziną ścienną z granitu Tropical White. Posadzka – Trawertyn zywica

Granit Tropical Storm w łazience

Stawiasz na praktyczne rozwiązania najlepszej jakości, ale jednocześnie chcesz cieszyć się modnymi i jakże wyrazistymi wnętrzami we własnym „M”? Granit Tropical Storm prosto z Brazylii bez wątpienia jest odpowiedzią na wszystkie Twoje wymagania.

Prezentowana łazienka spełnia swoje wszystkie funkcje w doskonałym wydaniu. Zastosowana na blat umywalkowy i okleinę ścienną płyta granitowa Tropical Storm jest nie tylko odporna na działanie wody, wilgoć, wysoką temperaturę czy zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Nadaje też wyjątkowego klimatu całej przestrzeni. Ciemna tonacja z jasnymi, naturalnymi naciekami w odcieniach bieli, beżu i eleganckiego złota, to główny dekor tej nowoczesnej i luksusowej łazienki.

Wspomnieć warto również o ponadczasowej podłodze z trawertynu. Całość jest zachowawcza, ale jednak nieoczywista ani nudna. Ten projekt to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych rozwiązań, będących zawsze w trendach i liczą na oryginalny design tak praktycznej przestrzeni, jaką jest łazienka.